printPrint
     
 

Mother's Day Celebrations Results July 2018

   
 
Sports Event: Carrom
Sl No Parent Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Mamtha Lakshya PF Daisy I Place
Mrs.Divyashree Aanvi PF Tulip I Place
2 Mrs.Rekha Shrejal Ravishankar BF Rose II Place
Mrs.Sheetal.R Lishan.P.S BF Lily II Place
3 Mrs.Sayeeqa Nazeer Md.Arham BF Rose III Place
Mrs.Sneha.Y.M Skanda BF Lotus III Place
4 Mrs.Aastha Jain Vidita Jain AF Lotus IV Place
Mrs.Bhawana Sakre Charvi Bhaskar AF Lily IV Place

 Sports Event: Table Tennis
Sl No Parent Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Hanet Bijesh Jorvic Armaanda BF Daisy I Place
2 Mrs.Shweta Shetty Advik BF Tulip II Place
3 Mrs.Deepika.M Yukan AF Daisy III Place

 Sports Event: Throw Ball
Team-Rocking Moms
Sl No Parent Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Pallavi Arun Vihanya PF Daisy I Place
2 Mrs.Sarika Risha Pravasthi AF Daisy I Place
3 Mrs.Bhavya.M Aditi Sudarshan BF Rose I Place
4 Mrs.Hemlata Sharma Samrat Sharma AF Daffodil I Place
5 Mrs.Deepti Amulya AF Tulip I Place
6 Mrs.Vinusha Srinivasan Vanshika BF Orchid I Place
7 Mrs.Hemashree Cherith.B.R BF Orchid I Place
8 Mrs.Dhanalskhmi Nanditha AF Lily I Place

Team-Spirit
Sl No Parent Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Manikya Ramasoori Ananya.S.Bhat AF Tulip II Place
2 Mrs.Meenakshi Rawal Dhwani Rawal BF Orchid II Place
3 Mrs.Mamatha .S. L Prakul M P AF Lotus II Place
4 Mrs.Rekha.A Yashvin BF Rose II Place
5 Mrs.Rekha.M Seyan BF Tulip II Place
6 Mrs.Beena Bhandari Kimaya Bhandari AF Daisy II Place
7 Mrs.Ashwini Moulish Yuvan Sai AF Lily II Place
8 Mrs.Harika.K Rithwik AF Lily II Place

Team-Super Moms
Sl No Parent Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Saritha Naik Arjun Anand Nayak AF Rose III Place
2 Mrs.Vijayalakshmi Aarav BF Orchid III Place
3 Mrs.Kavitha.J Charvi.B.R AF Daffodil III Place
4 Mrs.Avani Mehta Kavin Mehta Af Lily AF Lily III Place
5 Mrs.Farah Naaz Inaya Shiza BF Daisy III Place
6 Mrs.Yeshodha.V Laksh.K.Reddy BF Lily III Place
7 Mrs.Prema.N Udhayanith BF Rose III Place
8 Mrs.Anupama Yuktha.K.G BF Tulip III Place
9 Mrs.Mamatha.G Vihaan BF Lily III Place

Sports Event: Cricket
Team-B
Sl No Parent Name Student Name Grade Place
1 Mrs. Vinutha B M Dhriti BF Lotus I Place
2 Mrs. K R Malathi Lochan AF Rose I Place
3 Mrs. Priyanka Das Ayushman P AF Daisy I Place
4 Mrs. Shweta Pragnay BF Lotus I Place
5 Mrs. Sumi Mahnot Liesha Mahnot AF Orchid I Place
6 Mrs. Roopvati Tripathi Jyotsna Tripathi PF Orchid I Place
7 Mrs. Ramya Ajiri Aagam Jain BF Rose I Place

Team-A
Sl No Parent Name Student Name Grade Place
1 Mrs. Radhika R R Varnika V AF Daffodil II Place
2 Mrs. K Anusha B Himank AF Daffodil II Place
3 Mrs. Veena M Khushi Sunil PF Tulip II Place
4 Mrs. Deepthi Pradeep Prathik Raj BF Lotus II Place
5 Mrs. Kavitha B T Raajvika AF Daffodil II Place
6 Mrs. Sandhya Ravipati Mokshith Ravipati PF Orchid II Place