printPrint
     
 

Grade 1, 2, 3, 4 and 5 Co-Curricular Activity Results - Drawing and Colouring Competition - June

 
 

Grade and Section: 1A

Prize Name House
First Dhruv Agrawal Spoorthi
Second Saanvi S
Tanav S
Shakthi
Siddhi
Third Chavi Bohra Siddhi
Consolation Aira Paul
Jayadev Modugala
Shakthi
Spoorthi

Grade and Section: 1B

Prize Name House
First Minerva Kollol Deb Srishti
Second Aaradhya Tadi Siddhi
Third Tanmayee Deepak
Amulya Reddy Pathi
Spoorthi
Srishti
Consolation Akshay Reddy Avula
Dhruti Mahesha
Spoorthi
Shakthi

Grade and Section: 1C

Prize Name House
First Sunkara Yashika Siddhi
Second Disha Prakash Srishti
Third Yukan G K D
Rishaan S
Shakthi
Siddhi
Consolation Anjana Nair Siddhi

Grade and Section: 1D

Prize Name House
First Aashrita Bandaluppi Shakthi
Second A Hari Swaminathan Spoorthi
Third Purab Bafna Shakthi
Consolation Siddharth Kaushik Spoorthi

Grade and Section: 1E

Prize Name House
First Shourya Srivastava Spoorthi
Second Viren Nitin Gorde Spoorthi
Third Nandula Akshita Shakthi
Consolation Keertan M Siddhi

Grade and Section: 1F

Prize Name House
First Aarna Vinay Spoorthi
Second Sanaya Kazmi Shakthi
Third Sandhya Sriram Srishti
Consolation Amrutha P Spoorthi

Grade and Section: 1G

Prize Name House
First Arthit Purkayastha Spoorthi
Second Yeshwin Biddappa P S Siddhi
Third Eiliyah Imran Siddhi
Consolation Dweep Jain Siddhi

Grade and Section: 1H

Prize Name House
First Siddharth Srinivas Srishti
Second Rafael Anand Louis Shakti
Third Sudhiksha M Siddhi
Consolation Sonakshi V Spoorthi

Grade and Section: 1I

Prize Name House
First Aditi Krishnamurthy Spoorthi
Second Stuti Singh Spoorthi
Third Chharita V Murthy
Sreenidhi Balram
Shakthi
Siddhi
Consolation Devansh Modi Srishti

Grade and Section: 2A

Prize Name House
First Saanvi R Bharadwaj Shakthi
Second Aarush Hiremath Siddhi
Third V Niharika Reddy Shakthi
Consolation Gowri Rathnada Siddhi

Grade and Section: 2B

Prize Name House
First Manasvi Kaarthick Siddhi
Second Saanchi Vinay Spoorthi
Third Samaira Paul Kosuri Shakthi
Consolation Soaham Jain Shakthi

Grade and Section: 2C

Prize Name House
First Chitra V Spoorti
Second Daivik K Reddy Spoorthi
Third Rohan Ashley Binoy Shakti
Consolation Neelam Harish Srishti

Grade and Section: 2D

Prize Name House
First Ridhima P B Siddhi
Second Likitha Aaradhya
Yuthi Vangale
Spoorthi
Third Bhuwana Sriram
Ryan Mathew
Srishti
Consolation Aarav Gupta Srishti

Grade and Section: 2E

Prize Name House
First Niranjan M Srishti
Second Vaibhavi G
Arya M G
Srishti
Siddhi
Third Ayushi Bhagat Siddhi
Consolation Ananya D Kumar Siddhi

Grade and Section: 2F

Prize Name House
First B Chinmai Shakthi
Second Dhruvi Singh Siddhi
Third Anika Sen Srishti
Consolation Avyukth A Gowda Siddhi

Grade and Section: 2G

Prize Name House
First Dhrruti D Shah Shakthi
Second Tashvika Inampuudi Siddhi
Third Adwita Arun Shakthi
Consolation Akiksha Banerjee Siddhi

Grade and Section: 2H

Prize Name House
First Amogh K Gowda
Phalguni Prathish
Siddhi
Srishti
Second Huda Zehna Arif
Shourya Prathap Singh
Srishti
Spoorthi
Third Arsh Srivastava
Aashima Biswas
Spoorthi
Siddhi
Consolation Pranav Dasika Siddhi

Grade and Section: 3A

Prize Name House
First Divyesh Bohra Siddhi
Second Tapasya Kaushik Srishti
Third Arhata Jain Spoorthi
Consolation Pavani Venugopal
Anushka Rahul Hirve
Siddhi

Grade and Section: 3B

Prize Name House
First M Janith Gowda Srishti
Second P Venyashree Siddhi
Third Lakshmish S Srishti
Consolation Dhwani Sridhar
Dhanush Gowda
Siddhi

Grade and Section: 3C

Prize Name House
First Pranav Gowda A Spoorthi
Second Eshaan Krishna Spoorthi
Third Ishaan Kiran Rao Siddhi
Consolation Dhriti Shanmukhiah Siddhi

Grade and Section: 3D

Prize Name House
First Shishir Vinay Rao
Saanvi Rakesh
Srishti
Siddhi
Second Tanvi Patra
Stuti Kapil Dixit
Yuktha N S
Abani Kiran
Shakthi
Srishti
Siddhi
Srishti
Third Bhaavath Sai
Parikshith Reddy
Riddhishree B H
V Harshitha
Vivaan Doshi
Shakthi
Siddhi
Siddhi
Siddhi
Siddhi
Consolation Aryan V Das
G Ramcharan Reddy
Purna Tanmayi Attili
Siddhi
Siddhi
Spoorthi

Grade and Section: 3E

Prize Name House
First S Niharika
Pratyush Krishna
Siddhi
Srishti
Second Kaustubh Natashekara Spoorthi
Third Thasmai P Shakthi
Consolation Komal V Siddhi

Grade and Section: 3F

Prize Name House
First Vihaan Vishwas Siddhi
Second Dhriti Kashyap Srishti
Third B Yashika Shakthi
Consolation Saanvi C S
Anushka Shukla
Spoorthi
Srishti

Grade and Section: 3G

Prize Name House
First N Sai Shanmukhi Spoorthi
Second Surabhi Hogade Siddhi
Third Harnoor Kaur Gill Srishti
Consolation Nidhi Chigateri P Shakthi

Grade and Section: 4A

Prize Name House
First Gargi Dechama
Samarth R
Spoorthi
Spoorthi
Second Shloka Srinivas
Tanav Rai G
Srishti
Siddhi
Third Ahamed Ali Zain Shakthi
Consolation Riza Mariyam Srishti

Grade and Section: 4B

Prize Name House
First Madhav Prasanth Siddhi
Second Diya Shetty Srishti
Third Yashvi Babel Spoorthi
Consolation G Khushi Kumari Srishti

Grade and Section: 4C

Prize Name House
First Satvik Dummi Siddhi
Second Dhatri M Spoorthi
Third Aakash Madhugiri Siddhi
Consolation Vibha Ankad Srishti

Grade and Section: 4D

Prize Name House
First Gaurav D Bagley Shakthi
Second Manojna M M Srishti
Third Mohnish C Siddhi
Consolation Subha D Spoorthi

Grade and Section: 4E

Prize Name House
First Nehal Sarangi Siddhi
Second Kirtan Adithya Spoorthi
Third Reva Malethula Siddhi
Consolation Sai Atharv Shakthi

Grade and Section: 4F

Prize Name House
First Aarush Sarda
Shravya V Sharma
Siddhi
Second Shomili Srivastava
Nischitha K S
Ruchitha
Karan Manowit
Shakthi
Srishti
Srishti
Siddhi
Third Anishka B Appat
Nav Bhandari
Nishant Varma
Spoorthi
Spoorthi
Srishti
Consolation Haasini Reddy Srishti

Grade and Section: 5A

Prize Name House
First Jayanth H
Teju S
Srishti
Second Lakshya Priyadarshi
Medha Shashi Bhaskara
Shakti
Siddhi
Third Himpana Y
A Aarav Aradhya
Siddhi
Shakthi
Consolation Pramukh Chidanand
Rishab Patil
Spoorthi
Srishti

Grade and Section: 5B

Prize Name House
First S Dhanika Gowda Shakthi
Second Kshipra Ranganath
M Harshith
Shakthi
Shakthi
Third Sai Sandesh Varma K Shakthi
Consolation Arindam Kumar Sharma
Sakshi Chigateri P
Spoorthi

Grade and Section: 5C

Prize Name House
First Keerthana Venkatesh Shakthi
Second Arjun V P Shakthi
Third T L Arya Pranesh Siddhi
Consolation Jeevitha M
Arham Kumar
Spoorthi
Siddhi

Grade and Section: 5D

Prize Name House
First Diya R Menon Srishti
Second Advika Potluri Spoorthi
Third Spandana A M Srishti
Consolation K M Pavan Kumar Srishti

Grade and Section: 5E

Prize Name House
First Rishit Solanki Spoorthi
Second Preksha Srinivas Shakthi
Third B Likitha Reddy Siddhi
Consolation Prathibha Prasanna Spoorthi

Grade and Section: 5F

Prize Name House
First Susan Vinu Kuruvilla Shakthi
Second Vibhi Yadav Siddhi
Third Dhwani VYas Shakthi
Consolation Atharv Sudeep Shakthi