printPrint
     
 

Mother's Day Celebration - Various Competition Results

 
 

Date: 08/07/2017

Song Competition

First Madhushree Mohan
Second Shreya Shashikiran
Third Deepika Huggi & Chaitanya Santosh
Consolation Rashmi Nayak

Debate Competition

First Rajeshwari Menon
Second Sweta Mani
Third Shrabani Chakraborthy
Consolation Sindhu S.

Dance Competition

First Swathi Srinivas
Second Deepika Shet
Third Pooja Vanigota
Consolation Ramya & Kavitha Sriharsha

Best out of Waste Competition

First Khushboo Agrawal
Second Kavitha Thiagarajan
Third Purnima Iyer
Consolation Layana Arun

Carrom

# Parent  Name Student Name Grade Position
1 Mrs. Shobha.N Disha Praksh BF Tulip I Place
Mrs. K.Umamaheswari B.vanshika BF Orchid I Place
2 Mrs.Tejasvini Riyansh Reddy AF Tulip II Place
Mrs. Sayeeqa Nazeer Md.Arham PF Tulip II Place
3 Mrs.Bhavya Aarush Pai AF Tulip III Place
Mrs.Sushma.S Suthirth AF Jasmine III Place
4 Mrs.Sneha.Y.M Skanda PF Orchid IV Place
Mrs.Maha Jabeen Rayyan BF Lily IV Place

Table Tennis

# Parent  Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Hanet Bijesh Jorvic Armaanda BF Daisy I Place
2 Mrs. Saraswathi.A Neerav Alawani AF Daisy II Place
3 Mrs.Mamatha Vihaan PF Tulip III Place
4 Mrs.Padmapriya Raghav Sai AF Jasmine IV Place

Kho-Kho - Team C

# Parent  Name Student Name Grade Position
1 Mrs. Vinuth.B.M Dhriti Madhu PF Orchid I Place
2 Mrs.Vinutha.G.S Likitha AF Lily I Place
3 Mrs.Priy Hariharan Tejas AF Lily I Place
4 Mrs.Hemlata Sharma Samrat Sharma BF Jasmine I Place
5 Mrs.Roopavati Mishra Jyotsna Early Years I Place
6 Mrs.Vishwasini Ankitha Rachana AF Lily I Place
7 Mrs.Pavithra.N Amogh K Gowda AF Daisy I Place
8 Mrs.Nikita.J.Jain Hiyal Jain BF Lily I Place

Kho-Kho - Team B

# Parent  Name Student Name Grade Position
1 Mrs.REKHA.D.R ACHYUT SHARMA AF Daisy II Place
2 Mrs.HARINAKSHI ADVITHA AF Daisy II Place
3 Mrs.BHAVYA ADITHI PF Daisy II Place
4 Mrs. SUMAN ANSHUMAN BF Orchid II Place
5 Mrs.SUJATHA AKSHARA BF Orchid II Place
6 Mrs. DEEPTHI AMULYA BF Tulip II Place
7 Mrs.MEGHA JAIN SATVIK JAIN PF Tulip II Place
8 Mrs. ARCHANA VATSAL MAANVI VATSAL BF Jasmine II Place

Kho-Kho - Team A

# Parent  Name Student Name Grade Position
1 Mrs.Sangeetha Udaya Siddharth Udaya AF Daisy III Place
2 Mrs.Ananya Madhu Arya M G AF Lotus III Place
3 Mrs.Neha Agarwal Dhruv Agarwal BF Daisy III Place
4 Mrs.Deepthi Pradeep Prathik Raj PF Daisy III Place
5 Mrs.Deepika M Yukan G K D BF Tulip III Place
6 Mrs.Jyoti Manish Yivan BF Tulip III Place
7 Mrs.Reshma Sagar Yeshwin Bidappa BF Tulip III Place
8 Mrs. Sarika P Risha Pravasthi BF Lily III Place