printPrint
     
 

Fundamentals Intra-class Competition Results - 2017-18

   
  Pre-Fundamentals Orchid
Event-Umbrella Race (Girls)
# Name Position
1 Dhriti madhu gowda First
2 Ravula Srivarnika Reddy Second
3 Gagana.H Third
4 Meghana Pramod Fourth

Event-Umbrella Race (Boys)
# Name Position
1 Advik Reddy First
2 Roshan Mathew Second
3 Mohammed Muneeb Third
4 Aarav Kiran Wowda Fourth

Pre-Fundamentals Tulip
Event-Umbrella Race (Girls)
# Name Position
1 Shresta Dummi First
2 Dhruthi.C Second
3 Bhavani.U Third
4 Nishka Umesh Fourth

Event-Umbrella Race (Boys)
# Name Position
1 Shivaansh.S First
2 Sujan.P Second
3 Ayush Kumar Sharma Third
4 Vihaan.M Fourth

Pre-Fundamentals Daisy
Event-Umbrella Race (Girls)
# Name Position
1 Saachi Hugar First
2 Nishika Prasad Second
3 Ahana Anand Third
4 Dhwani Rawal Fourth

Event-Umbrella Race (Boys)
# Name Position
1 Naitik Jai Kumar First
2 Hriday V Patel Second
3 Siddart Patel Third
4 Samarth Gowda.S Fourth

Basic Fundamentals Orchid
Event-Scoop the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Yarnika.V First
2 Aadya Nadig Second
3 Ayra Sengupta Third
4 Sonakshi.V Fourth

Event-Scoop the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Jashith.G.A First
2 Rishaan.S.Angadi Hiremath Second
3 Ankur Shashitej Third
4 Sankeerth Kaundinya Fourth

Basic Fundamentals Tulip
Event-Scoop the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Renuka Sudheer First
2 Bhargavi Vasireddi Second
3 Luptika.R.Bothra Third
4 Amulya Reddy Pathi Fourth
Event-Scoop the Ball (Boys)
# Name Position
1 Nived Abhilash First
2 Yeshwin Biddappa.P.S Second
3 Yuvaan Manish Third
4 Chiraga.R.Gugri Fourth

Basic Fundamentals Daisy
Event-Scoop the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Nethra Lakshmanan First
2 Thanishka Srinivas Second
3 Lakshya.S Third
4 Medha.S Fourth

Event-Scoop the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Avyukth Shashidhar First
2 Sathvik.A.M Second
3 Rayyan Third
4 Ekaksh Krishnaiah Fourth

Basic Fundamentals Lily
Event-Scoop the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Aarna Vinay First
2 Risha Pravasthi.M Second
3 Sanvi Jain Third
4 Viha Sudarashan Kabadi Fourth

Event-Scoop the Ball Race (Boys)

#
Name Position
1 Ayush Gowda.H First
2 Koustabh Suraksha.K Second
3 Lakshath Reddy.B.S Third
4 M.A.Dhrsaj Setty Fourth

Basic Fundamentals Jasmine
Event-Scoop the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Samhitha.M.S First
2 Naksha.K.Kalappa Second
3 Mitra Vinda.M Third
4 Maanvi Vatsal Fourth

Event-Scoop the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Shreyas Sunil First
2 Agastya Iyengar Second
3 Krishiv Varchas Third
4 Samrat Sharma Fourth

Basic Fundamentals Lotus
Event-Scoop the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Deepika.M.Reddy First
2 Stuti Singh Second
3 Vidita Jain Third
4 Svara.S.Goel Fourth

Event-Scoop the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Pratham Sharma First
2 M.Benjamin Yarmiso Second
3 Mayank Sanjay Third
4 Lakshya Nilesh Prajapati Fourth

Advance Fundamentals Orchid
Event-Drag the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Yajusamhita.M.Gowda First
2 Niharika Reddy.C Second
3 Neelam Harish Third
4 Samanvi.R.Koundinya Fourth

Event-Drag the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Arham Jain First
2 Rohan Ashley Binoy Second
3 Muppaneni Chethan Third
4 Utkarsh.S Fourth

Advanced Fundamentals Tulip
Event-Drag the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Saanchi Vinay First
2 Samaira Paul Kosuri Second
3 Angelyn.C.Sebastian Third
4 Samanvitha Pramod Satya Fourth

Event-Drag the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Neeraj.V First
2 Soaham Jain Second
3 Samkit Mehta Third
4 Aarush Pai.B.A Fourth

Advanced Fundamentals Daisy
Event-Drag the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Ayushi Bhagat First
2 Purvika Shekhawat Second
3 Aarohi Amit Kulkarni Third
4 Shridula.R Fourth

Event- Drag the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Shaurya Pratap Singh First
2 Siddharth Udaya Second
3 Amogh.K.Gowda Third
4 Nikit Ramananda Fourth

Advanced Fundamentals Lily
Event-Drag the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Bhuwana Sriram First
2 Nirvakya Second
3 Ankitha Rachana Third
4 Ridhima.P.B Fourth

Event-Drag the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Atharv Dave First
2 Manvik.M Second
3 Tejas Arun Third
4 Aaradhya.J.S Fourth

Advanced Fundamentals Jasmine
Event-Drag the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Aaradhya Sahoo First
2 Ananya.D.Kumar Second
3 Leysha Kaveramma Third
4 Gouthami.R Fourth

Event- Drag the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 Avyukth.A.Gowda First
2 Samarth Praveen Second
3 Darsshith Acharya Third
4 Samrat Prasad Fourth

Advance Fundamentals Lotus
Event-Drag the Ball Race (Girls)
# Name Position
1 Lakshya Rajesh First
2 Tharini.H.Mutt Second
3 Nairithi Anand Third
4 Arya.M.G. Fourth

Event-Drag the Ball Race (Boys)
# Name Position
1 N.U.Sainaman First
2 M.R.Harshil Gowda Second
3 Darren Stephen Roy Third
4 Chirag Gowda Fourth