printPrint
     
 

Co-Curricular Activity - Best out of Waste Competition Results

 
 

Grade 4A, 4B, 4C and 4D


Month: June

Overall Result

Prize

Name

Grade and Sec

House

I

Bhumi Narendra
Anika Shukla

4A

Spoorti
Srishti

II

Shaan Kiran

4A

Shakti

III

.N. Hemashri

4A

Shakti

Consolation

Srividya .K. Jonnakadla
Sonam Jindal

4A

Shakti
Srishti


Prize

Name

Grade  and  Sec

House

I

Edhashree .R.
Shlok Nagdev

4B

Siddhi
Shakti

II

N.U. Sai Charan

4B

Siddhi

III

Dia Bantiya

4B

Spoorti

Consolation

Saniha.S.
Akhilesha .R.

4B

Shakti
Siddhi


Prize

Name

Grade  and  Sec

House

I

Tia Jindal

4C

Shakti

II

Illham Shaik

4C

Srishti

III

Aditi .A. Dikshith

4C

Shakti

Consolation

Spoorti .Y.V.
Devipriya Chandirahasan

4C

Siddhi
Siddhi


Prize

Name

Grade  and  Sec

House

I

Adhya Chandrala

4D

Siddhi

II

K. Nehal Singh

4D

Siddhi

III

Preethi Raghu
Siddharth Nandagudi

4D

Spoorti
Shakti

Consolation

Mourya .M. Reddy
Namish .M.

4D

Shakti
Srishti

Grade 5A, 5B, 5C and 5D
Month: June

Overall Result

Prize

Name

Grade and Sec

House

I

Anuka Varshini Bhure

5A

Siddhi

II

Viya Gupta

5A

Spoorti

III

Anirudh .K.
Sunaina .A.

5A

Srishti
Srishti

Consolation

Sai Madhav .A. Dalawai

5A

Srishti


Prize

Name

Grade  and  Sec

House

I

V.B. Saagarika

5B

Siddhi

II

Anirudh Iyer

5B

Srishti

III

Sheetal Vig

5B

Shakti

Consolation

.M. Mananya Singh

5B

Spoorti


Prize

Name

Grade  and  Sec

House

I

Dhruti Ramesh
Swayam Belludi

5C

Shakti
Shakti

II

Shraavya Subbaramu Thalur
Shravya .C. Suresh

5C

Siddhi
Srishti

III

Kashvi Gowda
Hitee Jain

5C

Srishti
Shakti

Consolation

Lakshanika .P.
Risha .G.

5C

Spoorti
Srishti


Prize

Name

Grade  and  Sec

House

I

A.P. Parinitha

5D

Srishti

II

Rehyansh .S. Naidu

5D

Siddhi

III

Ayushi Nayak

5D

Shakti

Consolation

Tanvi .S. Bijapur
Ved Midde

5D

Spoorti
Shakti


Best out of waste competition held on June 3, 2017

Class

I Prize

II Prize

III Prize

Consolation

6-A

Adith S

Jainnav P

Dhruv Dey

V Suraj Sharma

6-B

Aarush Gupta

Aayush Jain B

Khushika S M

Ananya B

6-C

Sannvi Iyer

Rajhas Rao

Esha Saklecha

Charmi D

Harshitha Janardha

Srujan R

7-A

Simone Sharma

Raashi B

Saanvi Rathi

Lokaksha V

7-B

Adithya Prabhu M V

B Himaja

Arnav Niju

Pranav Ramakrishnan

7C

Reeth Saklecha

Syed Sufiyan

Nandhinni E R

Roshan Y Singh

Myra Agarwal

Tanvi Vannur

Skanda Kumar H

7D

Tanmay C Jain

Charles Chirag

Christy D

Tejasvi Kalappa

8A

Kushi N Jagadeesh

Ana Jain

K N Ananya Nelkamane

Hrishikesh B Patel

8B

Tanish Nithyanand

Harshith S Singh

Nirzara Jain

Vridhi V

Joshua Mathew

8C

Isha Jindal

Jatin Ranka

Charvi B Raju

Roshni Inampuudi