printPrint
     
 

11th Mini Olympics Results 2018

   
 

Early Years
Event : Get Set Go

Sl.No Name of the Student Position
1 Vihaan H Udmur I
2 Konduru Vishnu Vardhan Raju II
3 Vritee Prakash III
 

Pre Fundamentals– Orchid
Event : Pick & Run
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Jyotsna Tripathi I
2 Nishika P Shetty II
3 Jaanvi Jindal III
Sl.No Name of the Student Position
1 Mokshit Choudary Ravipati I
2 Aathrey.A.M II
3 Yunay Bothra III

Pre Fundamentals – Orchid
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Nishika P Shetty I
2 Jyotsna Tripathi II
3 Chandana III
Sl.No Name of the Student Position
1 Mokshit Choudary Ravipati I
2 Aathrey.M II
3 Dhruv Varshney III
4 Samarth Sreekanth III

Pre Fundamentals – Tulip
Event : Pick & Run                                      
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Khushi Sunil I
2 Ahana Patanker II
3 Sunidhi Hegde III
Sl.No Name of the Student Position
1 Gaurav Varun I
2 Aryan S.P II
3 Harshvir Singh Gill III

 

Pre Fundamentals – Tulip
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Khushi Sunil I
2 Sunidhi Hegde II
3 Dhyuthi R III
4 Ahana Patankar III
Sl.No Name of the Student Position
1 Nagarjun Hegde I
2 Gaurav Varun II
3 Ansh Wadhwa III

 

Pre Fundamentals – Daisy
Event : Pick & Run
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Nikshita M I
2 Vihanya A Gowda II
3 Samyukthi.S III
Sl.No Name of the Student Position
1 Jaishnav Modugala I
2 Daksh Nataraj Naik II
3 Dhaksh Devaiah.S.B III

Pre Fundamentals – Daisy
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Swara Piedpet I
2 Lakshya.V II
3 Samyukthi.S III
Sl.No Name of the Student Position
1 Adhvik Agarwal I
2 Jaishnav Modugala II
3 Daksh Nataraj Naik III

Basic Fundamentals – Orchid
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Charvi.N I
2 Nehaarika Agarwal II
3 Anika Chandiramani III
Sl.No Name of the Student Position
1 Arav Kulkarni I
2 Ryan Joseph II
3 Aarav Kiran Gowda III

Basic Fundamentals – Orchid
Event : Scooping the Ball Race

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Anika Chandiramani I
2 Nehaarika Agarwal II
3 Charvi.N III
Sl.No Name of the Student Position
1 Aakhyaan Agarwal I
2 Neel Subbaiah II
3 Ryan Joseph III

Basic Fundamentals – Rose
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Nishika Umesh I
2 Nesara Madhusudhna II
3 Aditi Sudharshan III
Sl.No Name of the Student Position
1 Charith P I
2 Malhaar Swaroop II
3 Mohammed Arhan Jawaz III

Basic Fundamentals – Rose
Event : Scooping the Ball Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Nishika Umesh I
2 Nesara Madhusudhana II
3 Aditi Sudharshan III
Sl.No Name of the Student Position
1 Charith .P I
2 Mohammed Arham Jawaz II
3 Malhaar Swaroop III

Basic Fundamentals – Lotus
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Rosin Jacob I
2 Thanvitha II
3 Druvi D Rao III
Sl.No Name of the Student Position
1 Neeraj Nidhi Gowda I
2 Prathik Raj II
3 Pragnay Pugalia III

Basic Fundamentals – Lotus
Event : Scooping the Ball Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Thanvitha I
2 Rosin Jacob II
3 Druvi D Rao III
Sl.No Name of the Student Position
1 Neeraj Nidhi Gowda I
2 Skanda II
3 Swaksh H Hebbur III

Basic Fundamentals – Jasmine
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Shreshta Dummi I
2 Konduru Vaishnavi II
3 Tamminidi Preesha III

 

Sl.No Name of the Student Position
1 Yuvan Gowda Y I
2 Raana Prathap Reddy M II
3 Aarush Anand Pathak III

Basic Fundamentals – Jasmine
Event : Scooping the Ball Race

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Shreshta Dummi I
2 Konduru Vaishnavi II
3 Aadhya .M III
Sl.No Name of the Student Position
1 Rana Prathap Reddy .M I
2 Raj Jain II
3 Yuvan Gowda .Y III

Basic Fundamentals – Lily
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Asfiya Ahmed I
2 Vishma Shetty II
3 Shreya Sushil III
Sl.No Name of the Student Position
1 Ayaan R Rai I
2 Kushil N Gowda II
3 Aryan Sharma III

Basic Fundamentals – Lily
Event : Scooping the Ball Race

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Shreya Sushil I
2 Aarohi N Shetty II
3 Aaradhya Nambiar III
4 Visma Shetty III

Sl.No Name of the Student Position
1 Sathvik D.R I
2 Vivaan .M II
3 Lishan P.S III

Basic Fundamentals – Daisy
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Anisha Chowdhury I
2 Advika Raheja II
3 Punya.A III
4 Agnes Vimal III

Sl.No Name of the Student Position
1 Chetesh Gowda.M I
2 Anish V.S II
3 Sonit Raj III
Basic Fundamentals – Daisy
Event : Scooping the Ball Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Advika Raheja I
2 Agnes Vimal II
3 Shrushti .B III
Sl.No Name of the Student Position
1 Chetesh Gowda .M I
2 Varisht C Gowda II
3 Jacob David Puthranna III

Basic Fundamentals – Tulip
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Suchika .K I
2 Nishika Prasad II
3 Vaishnavi Singh III
Sl.No Name of the Student Position
1 Advik Shetty I
2 Arush Kulkarni II
3 Shivaansh.S II
4 Rithvik K Kumar III

Basic Fundamentals – Tulip
Event : Scooping the Ball Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Gagana.H I
2 Suchika.K II
3 Vaishnavi Singh III
Sl.No Name of the Student Position
1 Shivaansh.S I
2 Ansh A Nayak II
3 Seyan Nannuri III

Advance Fundamentals – Orchid
Event : Obstacle Race

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Ananya Sriharsha I
2 Liesha Mahnot II
3 Maanvi Vatsal III
Sl.No Name of the Student Position
1 Yeshwin Biddappa P.S I
2 Thanav Sai.A II
3 Rishik .A III

Advance Fundamentals – Orchid
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Leisha Mahnot I
2 Ananya Sriharsha II
3 Aarna Vinay III
Sl.No Name of the Student Position
1 Yugan Somanna N.M I
2 Yeshwin Biddappa P.S II
3 Thanav Sai. A III

Advance Fundamentals – Tulip
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Amulya Reddy Pathi I
2 Minerva Kollal Deb II
3 Aaradhya Ambekar III
Sl.No Name of the Student Position
1 Sanjit Patel .N I
2 Varun II
3 Lakshath Reddy B III
4 Bhavik Jain III

Advance Fundamentals – Tulip
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Aaradhya Ambekar I
2 Minerva Kollal Deb II
3 Nivedita Aurobind Menon III
Sl.No Name of the Student Position
1 Sanjit Patel. N I
2 Suhas Muthu Kumar II
3 Akshay Reddy Avula III

 

Advance Fundamentals – Daisy
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Sunkara Yashika I
2 Risha Pravasthi.M II
3 Sanika Raghavendra III
Sl.No Name of the Student Position
1 Rishaan S Angadi Hiremath I
2 Suprathik Reddy S.B II
3 Lakshith Sai Arjun III

Advance Fundamentals – Daisy
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Kimaya Bhandari I
2 Mitra Vrinda M II
3 Sunkara Yashika III
Sl.No Name of the Student Position
1 Suprathik Reddy S.B I
2 Aayushman Pattnaik II
3 Rishit Kumar III

Advance Fundamentals – Lily
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Thanishika Srinivas I
2 Stuti Singh II
3 Vishrutha P Gowda III
Sl.No Name of the Student Position
1 Benjamin Yarmiso.M I
2 Aarav Bohara II
3 Atharva Garg III

Advance Fundamentals – Lily
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Thanishka Srinivas I
2 Stuti Singh II
3 Vishrutha P Gowda III
Sl.No Name of the Student Position
1 Ayaan Yadav I
2 Benjamin Yarmiso .M II
3 Maanav Raj .P III

Advance Fundamentals – Lotus
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Nandula Akshita I
2 Medha .S II
3 Ananya Tejas Shah III
Sl.No Name of the Student Position
1 Sidhartha Shaji Chundan I
2 Rishi Nivedhan II
3 Prakul M.P III


Advance Fundamentals – Lotus
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Dhruthi Raju G I
2 Nandula Akshita II
3 Ananya Tejas Shah III
Sl.No Name of the Student Position
1 Sidhartha Shaji Chundan I
2 Shreyas Sunil II
3 Shourya Srivastava III

Advance Fundamentals – Jasmine
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Chrishell Anmie Das I
2 Sanvi Jain II
3 Saanvi .V III
Sl.No Name of the Student Position
1 Dhyan .V I
2 Eashan Dora A II
3 Shlok M Bembalgi III

Advance Fundamentals – Jasmine
Event : Get Set Go

Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Chrishell Anmie Das I
2 Saanvi .V II
3 Ira Goel III
Sl.No Name of the Student Position
1 Shlok M Bembalgi I
2 Vaibhav Choudhary G.K II
3 Eashan Dora .A III

Advance Fundamentals – Daffodils
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Anvi P Kulkarni I
2 Bhargavi  Vasireddi II
3 Varnika V III
Sl.No Name of the Student Position
1 Jaidev Modugala I
2 Agastya Iyengar II
3 Dhruv Agarwal III

Advance Fundamentals – Daffodils
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Bhargavi Vasireddi I
2 Anvi P Kulkarni II
3 Varnka .V III
Sl.No Name of the Student Position
1 Jaidev Modugala I
2 Shreyas Kumar .N II
3 Dhruv Agarwal III

Advance Fundamentals – Rose
Event : Obstacle Race
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Hiyal Jain I
2 Dhuthi N.S II
3 Aadhya Nadig III
Sl.No Name of the Student Position
1 Hari Swaminathan .A I
2 Ronith Gowda II
3 Purab Bafna III

Advance Fundamentals – Rose
Event : Get Set Go
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Hyal Jain I
2 Dhuthai.N.S II
3 Liisha Jain III
Sl.No Name of the Student Position
1 Sidharth Kalpesh Padhye I
2 Ronith Gowda II
3 Harshal Deep K III

Daisy                                                              
Event : 4 x 25 mts Shuttle Relay
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Kimaya Bhandari I
2 Mitra Vrinda .M I
3 Sunkara Yashika I
4 Sanika Raghavendra I
Sl.No Name of the Student Position
1 Suprathik Reddy S.B III
2 Aayushman Pattnaik III
3 Rishit Kumar III
4 Lakshit Sai Arjun III

Daffodils
Event : 4 x 25 mts Shuttle Relay
Category : Girls Category : Boys
Sl.No Name of the Student Position
1 Bhargavi Vasireddi III
2 Anvi P Kulkarni III
3 Varnika V III
4 Charvi B.R III
Sl.No Name of the Student Position
1 Jaidev Modugala II
2 Shreyas Kumar N II
3 Dhruv Agarwal II
4 Siddharth Kaushik E II

Lily
Event : 4 x 25 mts Shuttle Relay
 
Category : Girls  
Sl.No Name of the Student Position
1 Thanishika Srinivas II
2 Stuti Singh II
3 Vishrutha P Gowda II
4 Viha Sudharshan Kabadi II

 

Rose
Event : 4 x 25 mts Shuttle Relay
 
Category : Boys  
Sl.No Name of the Student Position
1 Siddharth Kalpesh Padhye I
2 Ronit Gowda I
3 Purab Bafna I
4 Harshal Deep K I