printPrint
     
 

10th Mini Olympics 2017-18 Final Results

   
 

Fundamentals - Early Years
Event: Let’s Shop Race

# Name of the student Place
1 Jaishnav Modhagala (Dollars Colony) I
2 Mokshit Choudhary Ravipati II
3 Harshita P III

Pre - Fundamentals - Orchid
Event: Ring the Object Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Chanasya Sai Repakula I
2 Meghana Pramod II
3 Aadhya M III

Event: Ring the Object Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Advik Shetty I
2 Chetesh Gowda M II
3 Mohammed Muneeb III

Pre - Fundamental -Tulip
Event: Ring the Object Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Rosin Jacob I
2 Shresta Dummi II
3 Anisha Chowdhury III

Event: Ring the Object Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Shivaansh S I
2 Vihaan M II
3 Mohammed Arham Jawaz III

Pre - Fundamental - Daisy
Event: Ring the Object Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Ahana Anand I
2 Advika Raheja II
3 Shreya Sushil III

Event: Ring the Object Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Neeraj Nidhi Gowda I
2 Arjun Sathyadev II
3 Siddart Patel III

Pre - Fundamentals - Orchid
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Aadhya M I
2 Chanasya Sai Repakula II
3 Gagana H III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Advik Shetty I
2 Chetesh Gowda M II
3 Satvik Pandey III

Pre - Fundamentals -Tulip
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Shresta Dummi I
2 Rosin Jacob I
3 Elisa Marvelle Balijepalli II
4 Nishka Umesh III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Yuvan Gowda Y I
2 Vihaan M II
3 Mohammed Arham Jawaz III

Pre - Fundamentals - Daisy
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Nehaarika Agarwaal I
2 Ahana Anand II
3 Shreya Sushil III
4 Thanvitha V III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Neeraj Nidhi Gowda I
2 Naitik Jai Kumar II
3 Prathik Raj III

Pre - Fundamentals (Dollar’s Colony)
Event: Ring the Object
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Kushaali Santosh I
2 Shrushti B II
3 Pragathi V III

Event: Ring the Object
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Chirag A H I
2 Agastya A Jain II
3 Atharv Vinod III

Pre - Fundamentals (Dollar’s Colony
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Kushaali Santosh I
2 Shrushti B II
3 Pragathi V III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Chirag A H I
2 Lavith Raj M II
3 Agastya A Jain III

Advance Fundamentals - Orchid 

Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Yajusamhita M Gowda I
2 Vanisree Kopparty II
3 G Nithya Sree III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Arham Jain I
2 Muppaneni Chethan II
3 Nippun Abhay Y B III

Advance Fundamental - Tulip
Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Omisha Khanna I
2 Saanchi Vinay II
3 Samanvitha Pramod Satya III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Atiksh Reddy I
2 Samkit Mehta II
3 Prathap Shetty K III

Advance Fundamental - Daisy
Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Shridula B I
2 Yashvi Jain II
3 Adwitha M D III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Abhinav H S I
2 Nischal Sai Mandhar B II
3 Amogh K Gowda III

Advance Fundamentals - Lily 
Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Nirvakya I
2 Bhuwana Sriram II
3 Prisha Raghu III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Manvik M I
2 Arnav V II
3 Daksh C K III

Advance Fundamental - Jasmine
Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Aaradhya Sahoo I
2 C S Varshitha II
3 Saadhya Jamuar III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Aarav Midde I
2 Avyakta R S II
3 Avyuktha A Gowda II
4 Sai Vishakh T S III

Advanced Fundamentals - Lotus
Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Dhanya Nataraj Naik I
2 Arya M G II
3 Lakshya Rajesh III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 M R Harshil Gowda I
2 Yuvaan Vanigota II
3 N U Sai Naman III

Advanced Fundamentals - Orchid 
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Yaana Somanna I
2 Yajusamhita M Gowda II
3 G Nithya Sree III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Arham Jain I
2 Sulaiman Khaleel Shariff II
3 Utkarsh III

Advanced Fundamentals - Tulip
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Omisha Khanna I
2 Saanchi Vinay II
3 Samaira Paul Kosuris III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Prathap Shetty K I
2 Atiksh Reddy S II
3 Neeraj V III

 
Advanced Fundamentals - Daisy
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Adwitha M D I
2 Aashima Biswas II
3 Aarohi Amit Kulkarni III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Atharv Agarwal I
2 Amogh K Gowda II
3 Abhinav H S III

Advanced Fundamentals - Lily
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Bhuwana Sriram I
2 Ankitha Rachana II
3 Nirvakya III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Aarav Gupta I
2 Thrilok Gowda H M II
3 Vihaan Shetty III

Advanced Fundamentals - Jasmine
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Aaradhya Sahoo I
2 Gouthami R II
3 Saadhya Jamuar III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Samrat Prasad I
2 Anshul Manjula Srikanth II
3 Aarav Midde III

Advanced Fundamentals - Lotus
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Dhanya Nataraj Naik I
2 Arya M G II
3 Lakshya Rajesh III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Aarnav Nadulamatam I
2 M R Harshil Gowda II
3 Chirag Gowda III

Basic Fundamentals - Orchid
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Kimaya Bhandari I
2 Varnika V II
3 Nidhi M Reddy III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Jashith G A I
2 G K Vaibhav Choudhary II
3 Sankeerth Kaundinya III

Basic Fundamentals - Tulip
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Renuka Sudheer I
2 Aanya Tejas Shah II
3 Bhargavi Vasireddi III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Aarith Chandrashekar I
2 Nishant Gowda B M II
3 Zidane Aiyappa Iychettira III

Basic Fundamentals - Daisy
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Thanishka Srinivas I
2 Aaradhya Tadi II
3 Viyaa Raashith III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Keertan Kumar M I
2 Ekaksh Krishnaiah II
3 Jorvic Armaando III

Basic Fundamentals - Lily
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Risha Pravasthi M I
2 Aarna Vinay II
3 Sanvi Jain III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Thanav Sai A I
2 Ayush Gowda H II
3 Keertan M III

Basic Fundamentals - Jasmine
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Ananya Sri Harsha I
2 Samhitha M S II
3 Maanvi Vatsal III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Krishiv Varchas I
2 Shreyas Sunil II
3 Suthirth S III

Basic Fundamentals - Lotus
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Stuti Singh I
2 Deepika M Reddy II
3 Veera Vijith Nambiar III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Purab Bafna I
2 M Benjamin Yarmiso II
3 Mayank Sanjay III

Basic Fundamentals - Orchid
Event: Get Set Go 
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Kimaya Bhandari I
2 Varnika V II
3 Nanditha R III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 G K Vaibhav Choudhary I
2 Dhanush Vardhan S II
3 Ankur Shashitej III

Basic Fundamentals - Tulip
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Bhargavi Vasireddi I
2 Aanya Tejas Shah II
3 Renuka Sudheer III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Yeshwin Biddappa P S I
2 Aarith Chandrashekar II
3 Ayaan Yadav III

Basic Fundamentals - Daisy
Event: Get Set Go 
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Thanishka Srinivas I
2 Vishrutha P Gowda II
3 Aardhya Tadi III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Avyukth Shashidhar I
2 Rishit Kumar II
3 Sathvik AM III

Basic Fundamentals - Lily
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Aarna Vinay I
2 Ananya S Bhat II
3 Risha Pravasthi M III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Sidhartha Shaji Chundan I
2 Ayush Gowda H II
3 Thanav Sai A III

Basic Fundamentals - Jasmine
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Ananya Sri Harsha I
2 Sanvi P Choudhary II
3 Bhuvika C III

Event: Get Set Go 
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Bhavik Jain I
2 E Siddharth Kaushik II
3 Shreyas Sunil III

Basic Fundamentals - Lotus
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Stuti Singh I
2 Druthi Raju G II
3 Tanmayee Deepak III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Purab Bafna I
2 M Benjamin Yarmiso II
3 N Shreyas Kumar III

Basic Fundamentals (Dollar’s Colony)
Event: Collecting the Beads
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Aradhya Rao I
2 Ararna S II
3 Pragnya Prasanna III

Event: Collecting the Beads
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Sandeep Raghavendra I
2 Jaidev Maodugla II
3 Siddarth Padhye III

Basic Fundamentals (Dollar’s Colony)
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Ararna S I
2 Aradhya Rao II
3 Pragnya Prasanna III

Event: Get Set Go 
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Jaidev Maodugla I
2 Ronith Gouda II
3 Sandeep Raghavendra III

Advanced Fundamentals (Dollar’s Colony)
Event: Get Set Go
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Diyali Jaiswal I
2 Anvi P Kulakarni II
3 Saanvi S Bharadwaj III

Event: Get Set Go
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Neal K Bhandary I
2 Hrehaan Sunil II
3 Rishab Paltur III

Advanced Fundamentals (Dollar’s Colony)
Event: Obstacle Race
Category: Girls

# Name of the student Place
1 Diyali Jaiswal I
2 Anvi P Kulakarni II
3 Saanvi S Bharadwaj III

Event: Obstacle Race
Category: Boys

# Name of the student Place
1 Hrehaan Sunil I
2 Amith A Rao II
3 Namith A Rao III